Wpisy użytkownika Ch!c G!rl z dnia 20 sierpnia 2016

Liczba wpisów: 2

lovebelieveinspire
 
Od ponad 15 lat jestem maniaczką tych magicznych miejsc jakimi są pchle targi. Można na nich znaleść dosłownie wszystko. Ciuchy, buty, torebki, meble, artykuły dekoracyjne, obrazy i wiele innych. Wszystko zwykle w niskich cenach. Większość rzeczy jest używana, ale zdarzają się też nowe. Większość dziewczyn sprzedających odzież to prawdziwe fashonistki! Można takie ciuchy u nich znaleść, że głowa mała!

Takie miejsca to świetna alternatywa dla kobiet, które nigdy nie mają dość ciuchów, butów i torebek :D Czyli idealne miejsce dla mnie. Jeśli coś mi się znudzi, nie żal tego oddać, bo kosztowało tyle co nic, a i na kolejne zawsze znajdzie się te parę euro :)

Zdarza się, że ludzie dają rzeczy za darmo. Magia w czystej postaci. Te wszystkie stare przedmioty, pobudzają wspomnienia...

Bywam kilka razy w miesiącu. W jednym z kolejnych postów pokażę Wam co udało mi się znaleść w miniony weekend, a jutro wybieram się na kolejny!
  • awatar Niezmodyfikowana Genetycznie: Uwielbiam. ;) Niestety ostatnio nie mam czasu na odwiedzanie takich miejsc. :(
  • awatar morphi: Rany ile cudowności*.* sama również szukam takich rzeczy
  • awatar Your_Drug: Ja jeszcze na takim targu nie byłam :( A szkoda, bo widzę, że można mnóstwo fajnych rzeczy znaleźć :D
Pokaż wszystkie (7) ›
 

lovebelieveinspire
 
Szykują się zmiany wnętrzarskie. Zamierzam zrobić sobie toaletkę ze stołu i lustra, więc znajdziecie tu parę inspiracji, które wpadły mi w oko.
Pokaż wszystkie (4) ›