Wpisy użytkownika Ch!c G!rl z dnia 2 kwietnia 2015

Liczba wpisów: 3

lovebelieveinspire
 
Nie wiem co się ze mną dzieje. Spadła mi motywacja. Przestałam ćwiczyć. Miałam w minionym tygodniu urodziny, a taka mnie deprecha złapała.

Czy to przesilenie wiosenne? Pogoda też nie rozpieszcza. Na zmianę deszcz z mega wichurą. Uwierzcie, to dołujące. Całe dnie w deszcz i wichurę na rowerze. To jakaś masakra.

Zaglądałam na Wasze blogi, czytałam, ale brak sił na własne wypociny. Wracam po strasznym tygodniu, z nadzieją na Wasze wsparcie. Bo to, że jesteście jest naprawdę ważne i miłe.

Mam nadzieję, że jeszcze czasem do mnie zaglądacie :)

Obiecuję nadrobić czas i myśleć pozytywnie :)
  • awatar Po Drugiej Stronie Lustra.....: Nie martw się, u mnie jest to samo. Paskudy tydzień, do tego ta pogoda... Ale mam nadzieje, że w końcu będzie lepiej ;)
  • awatar PinaBela: To fakt pogoda beznadziejna, mało zachęcająca do czegokolwiek, życzę szybkiego powrotu do formy i uśmiechu na buzi:)pozdrawiam
  • awatar nonszalencja: wiesz, mam to samo. Ale dzisiaj po miesiącu weszłam na wagę i zobaczyłam, że przytyłam 2 kg (dodam, że zawsze moja waga była stała) i to dodało mi energii to ćwiczeń! Od poniedziałku zaczynam, Tobie życzę tego samego :*
Pokaż wszystkie (6) ›
 

lovebelieveinspire
 
Obłędny starter. Choć nie lubię przystawek ta wyjątkowo mi przypasowała :) Oliwki, papryczki, ser, sałata, pomidory, szyneczki, pyszności świetnie doprawione
Ch!c tak się jadło.JPG

Ch!c tak się jadło 1.JPG

Naszło mnie na włoskie pyszności. Wybór padł na cannelloni ze szpinakiem w sosie śmietanowo-serowym. Po prostu niebo w gębie!
Ch!c tak się jadło 4.JPG

Męski wybór padł na pizzę pepperoni
Ch!c tak się jadło 3.JPG

A dzieci lubią desery
Ch!c tak się jadło 5.JPG

Nie ma jak świeża mięta z miodem po posiłku :)
Ch!c tak się jadło 2.JPG
Pokaż wszystkie (6) ›