Wpisy użytkownika Ch!c G!rl z dnia 5 października 2015

Liczba wpisów: 5

lovebelieveinspire
 
Wracają wojskowe, oliwkowe zielenie. Moim zdaniem fajne połączenie to bordo z butelkową zielenią, to będzie chyba hit tego sezonu.

Jak się to ma do mojej zawartości szafy? Jakoś nie gonię za trendami, lubię je śledzić, ale kieruję się bardziej głosem serca i własnym stylem :) Bycie sobą sprawia mi po prostu najwięcej frajdy. Nie lubię kopiować przykładów, lubię podziwiać styl u innych, ale cenię sobie swój własny.

Jakie Wy macie podejście do trendów i mody, a własnego stylu?
  • awatar cariossa: Mam podobne zdanie co ty, czasem zdarzy się taka sytuacja że kupię coś co uważane jest za mocne, lecz nie dlatego że to jest teraz na topie, lecz dlatego ze akurat to mi pasuje do stylu który noszę.
  • awatar Lady Catherine Brown: Lubie wiedzieć co jest na topie w danym sezonie, ale za tym nie podążam ponieważ gdybym to robiła to bym miała chyba ze dwie jak nie trzy (lub więcej) szaf z ubraniami. Ważne jest żeby być sobą i umieć to też pokazać strojem. Zapraszam do siebie :)
  • awatar EffyDreamer: Ja nawet nie wiem co jest modne w tym sezonie :P Kupuję po prostu to, co mi wpadnie w oko ;)
Pokaż wszystkie (3) ›
 

lovebelieveinspire
 
Wyglądał na za duży i w ogóle jakoś tak nie miałam na niego ciśnienia, ale okazał się strzałem w 10. Noszę go do wszystkiego i nie mogę mu się oprzeć :) Ciepły i naprawdę fajnie się w nim czuję.

Leginsy marmurkowe znalazłam w lidlu, a sukienka jak reszta z sh :)

Butki wyglądały na babciowe, ale urzekła mnie w nich wygoda, skóra i frędzle :) Jakbym chodziła boso.

Jak mawiała moja babcia porządny but jest lekki i nie czuć go na nodze. Miała rację :)