Wpisy użytkownika Ch!c G!rl z dnia 23 czerwca 2014

Liczba wpisów: 3

lovebelieveinspire
 
Spontaniczny weekend :) Uwielbiam!

Choć zamiast wypoczęta wracam zmęczona :) Bungalow w środku lasu, woda, spacery, sporty, rowery i wesołe miasteczko. Czego chcieć więcej! Cały weekend na powietrzu, aktywnie, pogoda dopisała :) Bawiliśmy się świetnie. Miło sobie powspominać w ten spokojny poniedziałek...

Pozdrawiam Was serdecznie !!! A Wy jak spędziliście weekend?
 

lovebelieveinspire
 
Oto poniedziałkowe inspiracje, motywacje.

Przed nami nowy tydzień, tylko od nas zależy jaki on będzie, jaki będzie nam towarzyszył nastrój. Pamiętajmy o pozytywnym nastawieniu, zdrowym odżywianiu, aktywności i ciężkiej pracy.

Uśmiech i cała naprzód! Tyle pięknych chwil przed nami, wspaniałych wiadomości, miłych telefonów, fajnych spotkań, krótkich intensywnych aktywnych wypadów i cudownej pracy nad samym sobą !!!

I love mondays!

Kocham poniedziałki, bo wiem, że to kolejny cudowny tydzień, kolejna okazja do powiedzenia wielu miłych słów, zrobienia wielu dobrych i pozytywnych, pomocy komuś, kto tego potrzebuje, ciężkiej aczkolwiek bardzo owocnej pracy nad sobą <3

Pamiętajcie, żyjemy na tym świecie tylko raz! To niezwykły dar, nie zmarnujmy ani sekundy z tego niesamowitego czasu, do przeżycia tu i teraz!!!

Miłego dzionka Pingerowicze! Cudownego poniedziałku!!!
Pokaż wszystkie (3) ›
 

lovebelieveinspire
 
Wzruszające zdjęcia, chwile, rozmowy, kto ich nie zna. Lubię przed snem przenieść się w inny wymiar, trochę odlecieć. Podziękować za miniony dzień i polecieć tuż nad ziemią w odległą krainę snu. Lubię się nastroić, czasem wzruszyć. Wspomnieniem, piosenką, rozmową czy książką. Są też zdjęcia, które mnie chwytają za serducho, wzruszają, dają do myślenia, przenoszą w inny wymiar.

Przedstawiam Wam kilka z nich. Podumajcie, pomyślcie, zastanówcie się nad sobą, swoim życiem, minionym poniedziałkiem i nadchodzącym śnie.

Życzę Wam spokojnej nocy pełnej delikatnych snów.

Miło mi, że jest Was tu coraz więcej :)

To znaczy, że ktoś mnie czyta? WoW :D

Dziekuje Wam
  • awatar gość: ja przed snem często przeglądam zdjęcia z przeszłości, lubię wspominać to co było ;-)
Pokaż wszystkie (1) ›