Wpisy użytkownika Ch!c G!rl z dnia 18 czerwca 2014

Liczba wpisów: 3

lovebelieveinspire
 
Każda z nas, gdy idzie lato ma ten sam dylemat. Co będę nosić?! To za małe, to za duże, to już mi się nie podoba... Co rok, co pora roku to samo ;) Spokojnie, też tak mam :D Sukienki, spódnice, topy i SZORTY. Właśnie! Większość z nas wybiera szorty. Są one uniwersalne, wygodne, może je ubrać właściwie wszędzie, trzeba tylko wybrać odpowiedni model. Dla mnie szorty to jeden z ulubionych elementów garderoby na lato. Niestety nie mam ich wiele. Szukam inspiracji, by przerobić jakieś stare spodnie, bo lubię być oryginalna. Więc zrezygnuje z zakupu kolejnych szortów. Zrobię coś sama i moje zadowolenie będzie podwójne. Z szortów i pracy jaką w nie włożyłam. U mnie prawdziwe lato zacznie się dopiero od lipca, więc mam jeszcze czas na realizację kilku moich pomysłów i inspiracji. Moje inspiracje szortowe znajdziecie poniżej! Życzę Wam cudownej środy dziubaski!!!
 

lovebelieveinspire
 
Zbiór inspirujących, pozytywnych i kreatywnych zdjęć :)

Zapraszam do oglądania !
 

lovebelieveinspire
 
Uwielbiam kawę. Wszelkiej postaci od espresso, latte, zwykłą czarną, lub białą. Choć odkąd mam ekspres senseo uwielbiam moją kawę z pianką z senseo. Jest niesamowita :) Piję max 3 dziennie, ale najchętniej piłabym non stop :)

Kawę stosuję także jako peeling, działa świetnie anty-cellulitowi, ujędrnia, sprawia, że skóra staje się gładka i nawilżona. Po użyciu padu z kawą, rozdzieram go i taką w czystej postaci kawę stosuję bezpośrednio na mokrą skórę. Po dokładnym wmasowaniu spłukuję. Rewelacja. Przy regularnym stosowaniu, racjonalnym zdrowym odżywaniu i regularnych ćwiczeniach centymetry maleją w obwodzie uda, pasa czy w biodrach :)

Jak dla mnie bomba ! Przyjemne z pożytecznym !